pobytové výjezdy - DDM Sluníčko Duchcov

Přejít na obsah

pobytové výjezdy

Akce a tábory > Tábory > Letní prázdniny
LETNÍ TÁBORY 2021
přihlašování
Od 4. do 15. 1. 2021 se může na tento tábor přihlásit ten, kdo byl v roce 2020 účastníkem pobytového LT se stejným hl. vedoucím. Není možné přihlásit někoho jiného!
 
Přihlásit se můžete těmito způsoby: Telefonicky na číslech 417 836 078 nebo 777 787 629, osobně na recepci DDM nebo přes Klientské centrum na našem webu (preferujeme). V Klientském centru je třeba si zařídit účet. Email, kterým se budete do Klientského centra hlásit, musí být shodný s emailem, který je uvedený v kontaktních údajích vašeho dítětev evidenčním systému DDM.. Pokud jste si tedy během roku vytvořili nový email, je potřeba nám ho nahlásit, a my si ho v našem systému opravíme. Nové účastníky přihlašujeme ve čtvrtek 21. 1. 2021 od 0:00 hodin přes naše Klientské centrum nebo od 8:00 na recepci DDM (osobně i telefonicky).
 
Vzhledem ke „covidové" situaci nově upřednostňujeme přihlášky poslané přes Klientské centrum od čtvrteční půlnoci před osobním nebo telefonickým přihlášením od 8:00! Doporučujeme vytvořit si účet v Klientském centru včas a naučit se s ním zacházet. Pokud byste měli s čímkoliv problém, můžete se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme.

Návrat na obsah